Pokud chce váš tým hrát ve fotbale nějakou soutěž, tak si musí určitě pořídit dresy na fotbal. Dresy na fotbal jsou vyrobeny ze speciální materiálu a dobre sají pot. Na dresy si také můžete nechat udělat číslo také si může na dres nechat napsat vaše jméno či přezdívku.

Soutěžní dresy na fotbal

Každý fotbalový klub, který hraje nějakou fotbalovou soutěž si jako základ musí pořídit alespoň jednu sadu dresů na fotbal. Většinou se bere sada 15 hráčkých dresů + 1 brankářský dres. Číslo na dresech jsou většinou od 1 (tu má brankář) až do 16. Dresy na fotbal slouží i k nejlepšími rozlišení jednotlivých družstev.

Jaké dresy na fotbal

Dresy na fotbal se vyrábí s dlouhými rukávi i s krátkými rukávi. Je na vás které si vyberete. Uvádím krátký přehled.

  • Dresy na fotbal s krátkým rukávem – většina týmů volí radši krátké rukávy. Jsou levnější a podle mě mají lepší využití. Já radši trošku  mrznu, než se potím. Dresy s krátkým rukávem jsou příjemné zejména na jaře a hlavně v létě, kdy jsou někdy i při zápasech obrovské hice. A dlouhý rukáv by byl při těchto zápasech nesnesitelný.
  • Dresy na fotbal s dlouhým rukávem - mají své využití hlavně při chladnějším počasí. Mnohdy se na podzim zápasy hrají v dešti, či dokonce ve sněhu. Pak dresy s dlouhými rukávy opravdu oceníte. Ale výběr jestli krátké nebo dlouhé je na vás.

Brankářské dresy na fotbal

Brankářské dresy na fotbal jsou speciální dresy pro vašeho brankáře. Jsou vybaveny speciálními chrániči na loktech a někdy i na ramenech. Tyto chrániče chrání vašeh brankáře před zbytečnými odřeninami a spáleninami. Bránkář by si měl také pořídit bránkářské kalhoty.

Dresy na fotbal repliky

Můžete si také koupit repliky slavných fotbalových klubů a hrát v nich fotbal. Repliky dresů jsou vemi oblíbené a můžete je třeba použít jako dresy na fotbal.

Můžete si koupit například Dres Chelsea 08-09

Dres Chelsea 08-09

Dres Chelsea 08-09

- věrná replika dresů týmů Chelsea, ve kterém hraje i Petr Čech
- Cena: 2 400 Kč
- Můžete koupit: ZDE!

Veškeré dresy i s potiskem můžete koupit ve Sportobchodu.cz