Fotbalové míče Adidas patří mezi vysoce kvalitní fotbalové míče. Adidas vyrábí kvalitní tréninkové i zápasové fotbalové míče Adidas. Fotbalové míče Adidas si můžete vybírat v různých cenových hladinách. Od ceny se také odvíjí cena fotbalové míče.

Fotbalové míče Adidas uvidíte i na MS

Fotbalové míče Adidas byly vybrány mezinárodní fotbalovou federací FIFA k tomu, aby se s nimi hráli všechny zápasy na mistrovství světa ve fotbale. Fotbalové míče Adidas mají na MS velkou tradici a na MS se s nimi hraje už několik desetiletí. Na každý šampionát připraví Adidas zcela nový fotbalový míč, který je vždy v něčem inovativní. Na posledním MS se jmenoval fotbalový míč Jabulani.

Fotbalové míče Adidas různých kvalit

Fotbalové míče Adidas se vyrábí jak v tréninkových variantách, tak v zápasových variantách. Pro kluky na plácku bude stačit levnější míč, pro lepší hráč je koupit hned kvalitní fotbalový míč značky Adidas. Míčů je v dnešní době opravdu obrovský výběr, takže si vybere úplně každý.

Tipy na fotbalové míče Adidas

Připravily jsme pro vás pár tipů na fotbalové míče Adidas. Jako první tip, bych ukázal levnější fotbalový míč značky Adidas.

Fotbalový míč Adidas Tango Rosario

Fotbalové míče Adidas

Fotbalové míče Adidas

- jedná se o kvalitní tréninkový míč Adidas
- míč má klasicky vzhled a je ručně šitý
- průměrná cena: 700 Kč
- Můžete koupit: ZDE!

Jako další si představíme další fotbalový míč Adidas. Jedná se o kvalitní zápasový míč, takže je míč dražší než předchozí.

Fotbalový míč Adidas Tango Pasadena 3x

Fotbalový míč Adidas Tango Pasadena 3x

Fotbalový míč Adidas Tango Pasadena 3x

-jedná se o kvalitní zápasový fotbalový míč Adidas, který můžete využít i na fotbalové turnaje
- míč se může pyšnit certifikátem od mezinárodní fotbalové federace FIFA Approved
-průměrná cena: 3 500 Kč
-můžete koupit: ZDE!

Další fotbalové míč Adidas najdete ve Sportobchodu.cz .