Míče na fotbal jsou prostě potřeba, bez nich fotbal hrát prostě nejde. Fotbal se hraje na celém světě, takže fotbalový míč znají lidé také na celém světě. V článků najdete i tipy na kvalitní míče na fotbal.

Jaké byly dříve míče na fotbal

V dávných dobách si lidé míče na fotbal dělali samy. Sešily si ručně obal a do vniřku míče nacpali různé látky a oblečení a měli tak míče na fotbal. Míče na fotbal tak dodnes vyrábějí v chudších oblastech v Africe. Není to sice přímo ideální, ale hlavní je, že je s čím hrát fotbal. Později se zašli míče vyrábět, ale vypadali trošku jinak než dnešní fotbalé míče. A fotbalové míče se neustále zlepšují a zlepšují….

Míče na fotbal – jsou dobré ty se supermarketu ?

Pamatují na svůj první míč na fotbal. Jednalo se o míč se supermarketu za asi 99 Kč. Byly na něm vyobrazeny české symboly. Vydržel nám asi měsíc, poté se na míči udělala černá bublina a míč nám praskl. A bylo po míči. Přístě už jsme byly poučeny a koupily jsem radši hned kvalitnější fotbalový míč, který nám vydržel už o hodně delší dobu.

Značkové míče na fotbal

Nejvíce oblíbené míče na fotbal jsou značkové. Představíme si tedy nejlepší míče na fotbal:

  • Míče na fotbal Adidas – jsou oblíbené, hraje s němi i několik týmů v naší Gambrinus lize. Ale hlavně se nimi hraje fotbalové mistrovaství světa na kterém se představí vždy největší fotbalové hvězdy. Například Lionel Messi, Arjen Robben, Tomáš Rosický, Didier Drogba, Lahm, Torress a další fotbalové superstar.
  • Míče na fotbal Nike – používá náš nejlepší fotbalový klub AC Sparta Praha. Míče tedy používá Jaromír Blažek, Erich Brabec, Jiří Kladrubský, Kamil Vacek, Václav Kadlec, Daniel Zítka a další hráči týmu AC Sparta Praha, který hraje Gambrinus ligu.
  • Míče na fotbal Puma – využívá naše fotbalová reprezentace při svých zápasech. Za reprezntaci hraje například Petr Čech, Jan Laštůvka, Michal Kadlec, Marek Suchý, Tomáš Hubschman, Jan Polák, Tomáš Rosický, Václav Kadlec, Milan Baroš, Štajner a další nejlepší Čeští hráči.

Tipy na míče na fotbal

Níže vám přinášíme tipy na míče na fotbal. Výběr míče na fotbal není zas tak snadný. Tak jsem pro vás dva míče na fotbal vypíchly.

Fotbalový míč Adidas Jabulani Hardground

Fotbalový míč Adidas Jabulani Hardground

Fotbalový míč Adidas Jabulani Hardground

- je to tréninkový míč na fotbal, určený na tvrdé povrchy (škvára, beton atd)
- Má 32 panelů a je strojově šitý
- Průměrná cena: 1 000 Kč
-Můžete koupit: ZDE!

Fotbalový míč Adidas Tango Rosario 6x

Fotbalový míč Adidas Tango Rosario 6x

Fotbalový míč Adidas Tango Rosario 6x

- kvalitní tréninkový míč od firmy Adidas
- je ručně šitý a má 32 panelů
- průměrná cena: 4 500 Kč
- Můžete koupit: ZDE!

Další míče na fotbal různých značek najdete ve Sportobchodu.cz