Zápasy jsou koření fotbalu a jsou na fotbale nejvíce zabavné. Na zápasy se používají speciální zápasové fotbalové míče. Naproti na tréninku se většinou používají tréninkové fotbalové míče. Uvedeme i tipy na kvalitní zápasové fotbalové míče.

Speciální zápasové fotbalové míče

Většina klubů si ty nejlepší fotbalové míče šetří až na zápasy a nechte je zbytečně dávat do zápasu. Na zápasy se kupují kvalitnější zápasové fotbalové míče. A na tréninku se naopak trénuje s fotbalovými míči, které jsou již okopané a opotřebované. Je tomu tak v okresních soutěžích, krajských soutěžích, ale i v těch vyšší soutěžích (jako je divize atd.).

Značkové zápasové fotbalové míče

Zápasové fotbalové míče si většinou pořizují od velkých značek. Mezi nejvíce oblíbené zápasové fotbalové míče patří tyto fotbalové míče:

  • Zápasové fotbalové míče Adidas – patří mezi špičku. S těmito míči se hraje pravidelně mistrovství světa ve fotbale. Je tomu tak již několik desetiletí a do budoucna se na tom nebude nic měnit. I v naší Gambrinus lize v ní hraje hned několik fotbalových týmů.
  • Zápasové fotbalové míče Nike – můžete znát především ze soutěže Championsch League, což je nejlepší klubová soutěž. Fotbalové míče Nike používá také náš nejlepší fotbalový tým AC Sparta Praha. Za které hrají fotbalové hvězdy Tomáš Řepka, Václav Kadlec, Bony Wilfried, Juraj Kucka, Jiří Kladrubský a další borci.
  • Zápasové fotbalové míče Puma – tyto fotbalové míče se proslavily hlavně díky naší fotbalové reprezentaci. Naše fotbalová reprezentace totiž s míči Puma hraje všechny svá utkání. Přátelská utkání,, kvalifikační utkání. Puma je totiž sponozorem České fotbalové reprezentace ve fotbale.
  • Zápasové fotbalové míče Tempish -  jedná se sice o méně známou značky. Ale jedná se o velmi kvalitní fotbalové míče. A cena je také pro většinu lidé přijatelná. Tyto míče patří mezi ty levnější fotbalové míče.

Tipy na zápasové fotbalové míče

Na závěr tohoto článků jsme pro vás připravily dva tipy na kvalitní zápasové fotbalové míče. Začneme tím levnějším.

Fotbalový míč Puma King Fifa Inspected

Fotbalový míč Puma King Fifa Inspected

Fotbalový míč Puma King Fifa Inspected

-kvalitní zápasový míč značky Puma
-tento míč je ručně šitý
- Průměrná cena: 1 150 Kč
-Můžete koupit: ZDE!

Fotbalový míč Adidas Tango Pasadena

-kvalitní zápasový míč značky Adidas, může se využít i na fotbalové turnaje a zápasy
- míč se může pyšnit certifikátem FIFA Approved od mezinárdní fotbalové federace
- průměrná cena: 1 300 Kč
- Můžete koupit: ZDE!

Spoustu dalších zápasových fotbalových míčů různých značek najdete ve Sportobchodu.cz